Germaz - Autoryzowany dealer Forda Wrocław - Salon i serwis Forda - Floty samochodowe

Strona główna Praca


KONTAKTY
 

DOM SAMOCHODOWY GERMAZ SP. Z O.O.

ul. Strzegomska 139, 54-428 Wrocław

TEL: 71/3582000 

NR RACHUNKU BANKOWEGO:

BOŚ SA: 23 1540 1030 2103 3376 9064 0001

BZWBK 44O/WROCŁAW: 33 1500 1155 1211 5007 1888 0000

DANE REJESTROWE

NIP: 894-00-05-440 KRS 0000166371

Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Kapitał zakładowy: 20 722 000 zł

BIURO ZARZĄDU

Tel. 71 358 20 10

Fax  71 357 75 24

email: biuro@germaz.pl  

MARKETING

Tel. 71 358 20 45

Tel. kom. 517 092 077

email: ablacha@germaz.pl  


BIURO HANDLOWE W WARSZAWIE

Tel. 22 815 25 33, 22 812 41 55

email: dsobala@germaz.pl   

GERMAZ - ODDZIAŁ WROCŁAW

Autoryzowany Dealer firmy FORD ul. Strzegomska 139, 54-428 Wrocław

Zapraszamy:  Poniedziałek - Piątek: od 7.30 do 20.00 (salon Ford od 9 do 18)

Sobota: od 8.00 do 14.00

SALON - 71/358 20 40    

SERWIS - 71/358 20 50   

CZĘŚCI - 71/358 20 60 

 

SAMOCHODY  NOWE

Tel. 71 358 20 40

 

Katarzyna Wilk

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

email: kwilk@germaz.pl  

 

Dariusz Pożarowski - Kierownik

Tel. kom. 605 842 533,

Tel. 71 358 20 07

email: dpozarowski@germaz.pl

 

Jarosław Piątek

Z-ca Kierownika   

Tel. kom. 605 842 567

tel. 71 358 20 43

email: jpiatek@germaz.pl   

SAMOCHODY UŻYWANE

Wojciech Bujak 

Tel. (71) 358 20 05

tel. kom. 691 762 666

email: wbujak@germaz.pl  

 

WYNAJEM SAMOCHODÓW

Wojciech Winiarski - Kierownik 

Tel. 71 349 02 00-1

email: wwiniarski@germaz.pl 

 

LEASING, KREDYTY

I UBEZPIECZENIA

 

Beata Pass - Kierownik

Tel. kom. 693 131 310

email: bpass@germaz.pl 

  

Elżbieta Pisarska

Specjalista ds. sprzedaży

Tel. Kom.  605 842 517

email: episarska@germaz.pl 

 

Anna Grzesiak

Specjalista ds. sprzedaży

Tel. Kom.  601 624 352  

email: agrzesiak@germaz.pl 

SAMOCHODY  DLA FIRM

Tel. 71 358 20 40

email: flota@germaz.pl

 

Robert Michałowy            

Kierownik Sprzedaży do Firm        

Tel. kom. 519 470 345        

Tel. 71 358 20 06        

email: rmichalowy@germaz.pl  

 

Marcin Słoniowski

Specjalista ds. sprzedaży

Tel. kom. 663 747 400

Tel. 71 358 20 79

email: msloniowski@germaz.pl  

Paweł Kardas

Specjalista ds. sprzedaży

Tel. kom. 605 842 592

Tel. 71 358 20 47 

email: pkardas@germaz.pl

Ewelina Werstler

Specjalista ds. sprzedaży

Tel. kom.  517 091 189

Tel. 71 358 20 20

email: ewerstler@germaz.pl 

  

 BUSSINESS SERVICE CLUB

Tel. 71  358 20 98    

 

Andrzej Mosoczy    

email: amosoczy@germaz.pl    

Tel. kom. 694 445 515

flotaserwis@germaz.pl  

 

AKCESORIA FORD

Tel.  71 358 20 03

Tel.kom  667 995 088

Paweł Janowski  

email: pjanowski@germaz.pl  

SAMOCHODY DOSTAWCZE - TRANSIT CENTRUM       

tel. 71/358 20 40

email: cpd@germaz.pl

 

Marcin Ciok - Kierownik

tel. kom. 663 747 401

tel. 71 358 20 44

email: mciok@germaz.pl

 

Andrzej Garlikowski

Specjalista ds. sprzedaży   

Tel. kom. 661 420 224   

tel. 71 358 20 46

email: agarlikowski@germaz.pl

 

Bartłomiej Kuczmowski

Specjalista ds. sprzedaży   

Tel. kom. 661 893 804

Tel. 71 358 20 41 

email: bkuczmowski@germaz.pl  

 

 Marek Kościołek

Specjalista ds. sprzedaży

Tel. 71 349 01 41

Tel. kom 697 868 648

email: mkosciolek@germaz.pl  

 

SERWIS

Tel. 71 358 20 50 (51) 

email: serwis@germaz.pl 

 

Rafał Olborski - Kierownik serwisu

Tel. 71 358 20 52 

email: rolborski@germaz.pl

LIKWIDACJA SZKÓD

AUTORYZOWANY ZAKŁAD

NAPRAW NADWOZI (AZNN)

Jarosław Kuca - Kierownik

Tel. 71 358 20 91 

email: jkuca@germaz.pl 

Recepcja:

Tel. 71 358 20 90 (95) 

email: jlos@germaz.pl  

CZĘŚCI

Rafał Skowroński - Kierownik

Tel. 71 358 20 63

email: rskowronski@germaz.pl 

Sprzedaż detaliczna

Tel. 71 358 20 60-62

email: czesci@germaz.pl

Sprzedaż hurtowa

Tel. 71  358 20 65  

  

 

GERMAZ - ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA

Autoryzowany Dealer firmy FORD Ul. Batorego 118a, 65-735 Zielona Góra

Zapraszamy: Poniedziałek - Piątek: od 8.00 do 18.00 (salon Ford od 9 do 17)

Sobota: od 8.00 do 14.00

 

 

SAMOCHODY NOWE

 

Tel. 68 478 43 83

Sławomir Antczak -Kierownik

email: santczak@germaz.pl

 

Tel. 68 478 43 71

Artur Witkiewicz - Z-ca Kierownika

email: awitkiewicz@germazpl

 

Tel. 68 478 43 70

Teodor Stelmach - Specjalista ds. sprzedaży

email: tstelmach@germaz.pl  

 

Tel. 68 478 43 96

Tomasz Trzemielewski - Specjalista ds. sprzedaży email: ttrzemielewski@germaz.pl

 

SAMOCHODY UŻYWANE

 

Tel. 68 478 43 83

Sławomir Antczak

 

Tel. 68 478 43 81

Adam Wnęk

email: awnek@germaz.pl  

 

SAMOCHODY DLA FIRM

 

Tel. 68 478 43 83

Sławomir Antczak

 

Tel. 68 478 43 81

Adam Wnęk

  

 

 

 

SERWIS

 

email: serwis.zg@germaz.pl

 

Tel. 68 478 43 85

 

Tel. 68 478 43 86

Adrian Bieńkowski - Doradca

email: rlisinski@germaz.pl  

 

LIKWIDACJA SZKÓD AUTORYZOWANY ZAKŁAD NAPRAWY NADWOZIA (AZNN)

 

Tel. 68 478 43 95

Sandra Suchy - Recepcja

email: ssuchy@germaz.pl  

 

Tel. 68 478 43 88

Przemysław Kozakiewicz - Doradca

email: pkozakiewicz@germaz.pl  

 

 Tel. 68 478 43 89

Rafał Mariański - Doradca

email: rmarianski@germaz.pl 

 

RECEPCJA

Tel. 68 478 43 78

recepcja.zg@germaz.pl

 

 

 

 

DZIAŁ CZĘŚCI

 

Tel. 68 478 43 91

Adam Kowalczuk

email: akowalczuk@germaz.pl  

Tomasz Petlik

email: tpetlik@germaz.pl  

 

WYNAJEM SAMOCHODÓW

 

Tel. 68 478 43 74

 

Tel. kom. 661 420 204

Konrad Kopczyński email: kkopczynski@germaz.pl  

 

Tel. kom. 661 420 154

Rafał Wojdyła

email: rwojdyla@germaz.pl

 

LEASING, KREDYTY I UBEZPIECZENIA

 

Tel. 68 478 43 82

Anna Krasowska

email: akrasowska@germaz.pl 

 

 

 

 


 
szukaj w serwisie
created by eFabrika 2009-2014
Dom Samochodowy Germaz